„Which?“ pagyros „Subaru Solterra“ elektromobiliui - geriausias savo klasėje

„Which?“ pagyros „Subaru Solterra“ elektromobiliui - geriausias savo klasėje

2023-12-04 10:27:51

Pirmasis „Subaru“ pagamintas elektromobilis „Solterra“ jau spėjo pelnyti pirkėjų simpatijas. Visas geriausias „Subaru“ modelių savybes turintis elektromobilis Jungtinės Karalystės leidinio „Which?“ buvo įvertintas kaip geriausias elektromobilis vidutinio dydžio ir didelių modelių kategorijoje. Šio leidinio išvados ir reitingai Jungtinėje Karalystėje ypač vertinami dėl objektyvumo ir solidumo.

„Which?“ paskelbtoje apklausoje „Subaru Solterra“ sulaukė daug komplimentų, galima sakyti, už viską. Elektromobilis buvo giriamas už išorės dizainą, vidaus erdvę, jaukią ir funkcionalią vidaus įrangą bei patogumą, o nepriekaištinga keturių varomųjų ratų sistema ir saugumo sprendimai leido šiam modeliui pelnyti geidžiamą „Geriausio pasirinkimo“ savo klasėje titulą.

„Which?“ savo apžvalgose remiasi ne tik subjektyviomis nuomonėmis, bet ir daugybe nepriklausomų laboratorijų bandymų. Todėl „Subaru“ pelnė keturias iš penkių įmanomų žvaigždutes už modelio patikimumą, o tarp gamintojų „Subaru“ buvo pripažintas patikimiausiu gamintoju, kai vertinami automobiliai iki ketverių metų amžiaus.

Visa tai „Solterra“ elektromobiliui suteikė dar daugiau balų, kad jis taptų „Which?“ reitingo nugalėtoju. Be abejo, prie to prisidėjo ir nuolatinė visų varomųjų ratų sistema. Ekspertai negailėjo komplimentų X-MODE sistemai, leidžiančiai lengviau ir be rūpesčių įveikti slidžias įkalnes arba nuokalnes.

Saugumas ir funkcionalumas bei iki šiol gamintojo nenaudoti sprendimai, įdiegti pirmajame „Subaru“ elektromobilyje, leido „Solterra“ modeliui „Which?“ reitinge aplenkti ir gerokai brangesnius panašaus dydžio konkurentus.

Geriausio pasirinkimo titulas Jungtinėje Karalystėje vertinamo „Which?“ apklausoje yra pirmas „Solterra“ pelnytas tarptautinis įvertinimas.

Mūsų šalyje prie šio modelio populiarumo gali prisidėti ir oficialioje „Subaru“ atstovybėje JMA centras šiuo metu siūloma ypatinga kaina: 2023 metų „Solterra" modelis verslo klientams dabar kainuoja tik 49 900 eurų, be to, šiam modeliui galioja ir 4000 eurų APVA parama.

  • 105 iš 107