„Subaru“ automobiliai nugalėjo „Consumer Reports“ apklausoje

„Subaru“ automobiliai nugalėjo „Consumer Reports“ apklausoje

2019-06-12 15:31:46

„Subaru“ automobiliai dažnai yra tarp įvairių testų, apklausų ar reitingų lyderių. Vienas autoritetingiausių JAV leidinių „Consumer Reports“ tradiciškai renka gamintoją, kurio automobilius klientai vertina geriausiai. 2019 metų pavasario apklausos nugalėtoju tapo „Subaru“. „Consumer Reports“ įžvalgos ir testų rezultatai yra ne tik patariamasis balsas milijonams JAV automobilių pirkėjams, bet ir turi įtakos gamintojo reputacijai bei jo akcijų vertei rinkoje.

Lyginant su pernykšte 7-a vieta „Subaru“ žengė tvirtą žingsnį pirmyn. Autoritetingo ir nepriklausomo leidinio reitingas sudarytas išanalizavus įvairių gamintojų skirtingų modelių patikimumą, klientų pasitenkinimą ir įvairių testų rezultatus.

„Subaru“ galutinėje įskaitoje surinko 81 tašką. Antroje vietoje liko „Genesis“ (2018 m. reitingo lyderis, šiemet gavęs 80 taškų), trečią vietą užėmė „Porsche“ (79 taškai), ketvirtą - „Audi“ (77), „Lexus“, „Mazda“ ir BMW modeliai gavo po 76, „Lincoln“, „Toyota“ ir „Hyundai“ - po 73 taškus. Dar žemiau rikiuojasi „Volkswagen“ (71), „Kia“, „Honda“ bei „Infiniti“ - po 70 taškų.

Ekspertai aukštesniais balais nei „Subaru“ įvertino BMW ir „Porsche“ vairavimo savybes, tačiau „Subaru“ testo nugalėtojo vardą lėmė modelių patikimumas ir klientų atsiliepimai: šio Japonijos gamintojo technikos vairuotojai yra labai lojalūs ir mielai rekomenduoja kitiems būtent „Subaru“.

„Consumer Reports“ ataskaitose JAV itin gerai įvertinti visi „Subaru“ modeliai: savo rinkos  segmentuose itin aukštas pozicijas užima „Crosstrek“ (Europoje šis modelis vadinamas XV) bei „Forester“ kompaktiški padidinto pravažumo automobiliai, „Legacy“ sedanas bei „Outback“ padidinto pravažumo  universalas. Be to, itin gerai įvertintas kol kas tik JAV rinkoje pardupdamas visiškai naujas didielis visureigis „Ascent“. Iš viso „Consumer Reports“ ekspertai vertino 7 „Subaru“ modelius.

 

  • 64 iš 83