Legendinis SUBARU modelis

Legendinis SUBARU modelis "360" paskelbtas Japonijos automobilių pramonės paveldo objektu

2016-08-16 09:40:42

Japonijos automobilių pramonės technologijos asociacija JSME kartu su leidiniu "Machine Week" SUBARU 360 išrinko automobilių pramonės palikimu.

Japonijos automobilių pramonės technologijos asociacija (JSME), nuo 2007 metų, kiekvienais metais išrenka produktus, turinčius didelės reikšmės Japonijos ekonomikai. Asociacijos tikslas - išsaugoti reikšmingus pramonės produktus ateities kartoms, paverčiant juos kultūros paveldo dalimi. Šiuo metu į sąrašą jau yra įtraukti 83 produktai.

SUBARU 360 - pirmasis įmonės lengvasis automobilis - iš JSME pelnė ženklą "Paveldas nr.78". Automobilis yra demonstruojamas gamyklos "Subaru Gunma" lankytojų centre.

SUBARU 360 gamyba buvo pradėta 1958 m., ir tai buvo pirmasis serijinės gamybos gamyklos automobilis. Vos trijų metrų ilgio automobilis gavo "Boružėlės" pravardę ir tuo metu buvo azijietiška "Volkswagen Beetle" versija.

Nepaisant kompaktiškų gabaritų, 3 cilindrų variklį turintis SUBARU 360 buvo keturvietė transporto priemonė. Šie automobiliai tapo tokie populiarūs, kad juos imta eksportuoti į Jungtines Amerikos Valstijas.

  • 33 iš 77